Forma Fiyatları

Forma FiyatlarıForma Fiyatları

Forma fiyatları konusunda Egemen Spor olarak en kaliteli ürünleri en ekonomik fiyata, fabrikadan son kullanıcıya aracısız olarak ulaştırıyoruz. Kendi fabrikamızda ürettiğimiz spor forma ve ürünlerini hiç bir aracı olmadan direkt olarak satışını yapıyoruz. Dri Fit Nano Mikro Polyester kumaş teknolojisi ile Ultra INK Dijital Baskı teknolojisini birleştirerek sizlere ömürlük spor ürünleri hazırlıyoruz. Alanında uzman tasarım ekibimiz ve son teknoloji ürünü baskı makinelerimiz ile profesyonel forma ve spor ürünlerini adresinize kadar kargo ile gönderiyoruz. Forma fiyatları Türkiye’ nin en ekonomik fiyatları! Daha ucuzu bu kalitede yok!

 

Forma Fiyatları Neden Bu Kadar Uygun?

Forma ve spor ürünleri üretimlerinin tamamını kendi fabrikamızda üretiyoruz. İpliğinden, kumaşına kadar bütün tasarım ve dikim işlemleri ayrıca baskı işlemlerinin tamamı fabrikamızda hazırlanmaktadır. Hiç bir aracı ve yüksek reklam maliyetleri eklemeden 15 yılıdır sizlere en ekonomik forma fiyatları veriyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız tarafından hazırlanan çizimler, uzman fabrika personellerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar büyük bir titizlik ile hazırlanır ve özel paketinde adresinize kargo ile ulaştırılır. Forma + Şort + Bütün Dijital Baskılar = 50 TL

 

Kumaş Kalitesi Nedir?

Forma ve diğer spor ürünlerinde profesyonel sporcuların kullandığı Dri Fit Nano Mikro Polyester kumaş kullanılmaktadır. Kumaş teknolojisinin en önemli özelliklerinden bazıları;

 • Hızlı kurur
 • Ter tutmaz
 • Deforme olmaz
 • Renk değiştirmez
 • Sağlık açısından hiç bir zararı yoktur
 • Temizliği çok kolaydır
 • Uzun yıllar kullanılabilir
 • Baskılar çıkmaz
 • Baskılar renk değiştirmez

 

Forma FiyatlarıDijital Baskı Teknolojisi

Forma ve spor ürünlerinin vazgeçilmezi olan dijital baskı formanın en önemli bölümüdür. Dijital baskı kalitemiz Ultra INK Dijital Baskı olarak yapılmaktadır. Baskı kumaşa direk olarak uygulanır ve ömür boyu çıkmaz. Baskılar renk değiştirmez, solmaz ve kesinlikle kumaştan çıkmaz. Dijital baskı teknolojimiz 2019 yılı itibari ile yenilenerek en üst teknoloji kullanılmaktadır. Tasarımlar da sizin tarafınızdan onaylanan renkler birebir olarak çıkmaktadır. Baskılarımız ömür boyu garantilidir.

 

Ürün Özelliklerimiz

Sıfır hata payı ve bunu sağlayan yüksek teknolojik makinalar ile yüksek kaliteli iş çıkarmayı hedefleyen firmamız her sezon takımların giyebilecekleri formaları tasarlayarak siz değerli müşterilerimize maksimum seçenek sunarak her sezona hazırlık yapmaktayız. Birbirinden farklı hazırlanan desenli formalar, şortlar, yelekler, eldivenler, tozluklar ve diğer spor ürünleri en üst kalitede ve aracısız olarak sizlere ulaştırılmaktadır. Forma tasarlama konusunda üstün hizmetler veren firmamız, sadece o dönemdeki sezon için forma tasarlayıp bu durumu her sene yenilemektedir.  Spor formalarının tasarımı kadar üretimine de dikkat çeken firmamız, bu durumu detaylı bir açıklama yaparak müşterisine belirtmektedir. Ürün özellikleri konusunda kullanım talimatının altını imzalayan firmamız beğenilerin arkasında durarak ürünlerinde hiçbir şekilde cilde zarar verecek madde kullanmamaktadır.  Seçtiğimiz kumaş, iplik ve kumaşa basılan desen her zaman hazırladığımız formanın çekiciliğini her zaman arttırmaktadır. Bu kapsamda forma yaptırma;

 

 • Sağlıklı kumaş (DRI FIT MIKRO NANO – Profesyonel Sporcuların Tek Tercihi)
 • Sınırsız renk ve baskı çeşitleri
 • Spor branşlarına göre hazırlanmış tasarımlar
 • Hızlı üretim ve hızlı teslimat
 • Çıkmayan baskı, yıkama haslığı testlerinden geçmiştir.
 • Dayanıklı kumaşlar ve dayanıklı baskı ve nefes alan kumaşlar
 • Alerji etkisi yapmayan, birinci kalite, çevreye duyarlı kullanılan malzeme

 

Forma Fiyatları

Forma Şort ve Baskıların Fiyatı Nedir?

5 yıllık tecrübemiz ile sizlere fabrikadan direkt satış yapıyoruz. Son 4 yıldır fiyatlarımızı değiştirmeden sizlere ulaştırıyoruz. Forma + Şort + Bütün Dijital Baskılar = 50 TL dir. Yüksek döviz kurları ve değişen ekonomik şartlara rağmen sizlere forma ve spor ürünlerinin fiyatlarını değiştirmeden gönderiyoruz.

 

Spor Kardeşliği

Sporun hızla yayılması ve spor kardeşliğinin inşa edilebilmesi için forma fiyatlarını en ekonomik şekilde ayarlıyoruz. Bütün teknolojimizi yenileyerek sizlere en kaliteli ürünleri en ekonomik şekilde ulaştırıyoruz. Kapıda ödeme seçeneği ile Türkiye’ nin her yerine kapıda ödeme kargo gönderimi yapıyoruz.

Türkiye’ nin en büyük forma ve spor ürünleri üreticisi olarak sizlere en ekonomik fiyatlarla en kaliteli ürünleri ulaştırmaya devam edeceğiz.

 

Toptan Satış


Forma Nasıl Tasarlanır?

Forma tasarlamak için öncelikle mağazamızdan veya kendi beğendiğiniz bir formayı seçerek işleme başlayabilirsiniz. Forma tasarlamak için aşağıda ki adımlar uygulanmaktadır.

 1. Bir Forma Belirleyin
 2. Belirlediğiniz Formayı WhatsApp Hattımızdan Müşteri Temsilcisine Gönderin
 3. Forma da Kullanılacak Olan Logo, Amblem, İsim, Numara, Sponsorluk Yazısı, Reklam Yazısı veya Resmini Belirleyip Müşteri Temsilcisine Gönderin
 4. Kaç Adet Forma, Şort, Tozluk, Tekmelik İsteyeceğinizi Belirleyin
 5. İster WhatsApp Hattımızdan İster info@egemenspor.com E Posta Adresimize Gönderin

Sizlere uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Bir çok profesyonel amatör sporcuya ürünlerimizi büyük bir titizlik ve dikkat ile üreterek göndermekteyiz. Referanslarımıza bakmak için tıklayın.

 

Teslimat Süresi

Forma Tasarlama aşaması biten ürünler Türkiye’ nin her yerine Sürat kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilir. Kargolar kapıda ödeme sistemi ile çalışmaktadır. Bütün ürünlerimiz kendi tasarımcılarımız tarafından hazırlanır ve kendi fabrikamızda üretilmektedir. Baskı ve kumaş kalitemiz profesyonel sporcuların kullandığı kumaş ve baskı kalitesi ile aynıdır.

WhatsApp WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇİN
SİPARİŞ TAKİBİ